Články

Blog

Ivan čaj

Ivan čaj

Ivan čaj je sušený list Vrbovky úzkolisté, která roste v severní části zeměkoule. Čaj neobsahuje kofein, puriny a kyselinu šťavelovou. Je tedy vhodný pro každodenní použití pro děti i dospělé.

Co je Čaga

Co je Čaga

Houba Čaga je odpradávna ceněna pro své blahodárné vlastnosti, které díky přítomnosti skutečných přírodních biogenních stimulantů v jeho složení přirozeně obnovují práci všech tělesných systémů.

Co Čaga obsahuje

Co Čaga obsahuje

Čaga obsahuje mnoho různých biologicky aktivních látek. Sibiřská čaga nebojuje s konkrétními nemocemi nebo jejich symptomy, ale pomáhá tělu zlepšovat jeho zdraví prostřednictvím vlastního imunitního systému.

Agaricus

Agaricus

Agaricus roste velice vzácně jako parazit na kmenech nebo kořenech živých modřínů, někdy ale pokračuje v růstu i na odumřelém dřevu. Již po tisíciletí je hojně využíván v tradiční medicíně, své uplatnění má i Evropě.

Sibiřský Ženšen

Sibiřský Ženšen

Jde o hezký okrasný keř, který má svůj původ v Rusku a v Koreji. I proto se mu lidově říká “Sibiřský ženšen“. Sbíranou částí rostliny s pozitivními účinky jsou hlavně kořeny, ale účinné látky byly nalezeny i v listech.

Reishi

Reishi

Reishi je širokospektrá houba, známá u nás pod názvem lesklokorka lesklá, která se v alternativní medicíně využívá již po staletí. Pro její užitné vlastnosti se o ní mluví jako o „božské houbě nesmrtelnosti”.

Vlastnosti Reishi

Vlastnosti Reishi

Díky obsahu mnoha účinných látek, včetně triterpenoidů a polysacharidů, má několik pozitivních účinků na zdraví. Některé výzkumy poukazují na možnou antibakteriální a antivirovou aktivitu této královské houby.

Čaga s melaninem

Čaga s melaninem

Melanin je hlavní aktivní složkou houby Čaga a vykazuje vysokou antioxidační aktivitu. Je to jediný melanin - pigment, vyskytující se v přírodě, který téměř shodný s melaninem obsaženým v lidském těle.

Odkazy

Kontakt

Hana Bednaříková
Nad Stráněmi 4675
Zlín 760 05
obchod@travyruska.cz

Facebook