O nás

Trávy Ruska

Něco málo o nás

„Jsme malá firma, zabývající se dovozem originálních produktů z Ruska, týkajících se podpory zdraví a zdravého životního stylu. Vždyť na čem jiném dnes záleží, než být zdraví, v pohodě a plní životní energie.

Rádi bychom Vám proto nabídli přírodní produkty, které jsou původem od nejstaršího a nejhlubšího jezera na světě, Bajkalu. Jeho okolí patří k nejkrásnějším oblastem Sibiře i Ruska a je známo svojí čistotou a rozmanitostí rostlin. To je důvod, proč se stala tato oblast středem našeho zájmu, abychom sobě i Vám nabídli to nejlepší, co se v přírodě nachází."

Image

„Věřte, že cesta k těmto přírodním produktům není úplně jednoduchá. Všechny extrakty a čaje k nám putují složitou cestou, v délce více než 8 tisíc kilometrů a navzdory všem různým sankcím, které vše zbytečně komplikují. I tak je ale pro nás důležité, zvládnout všechna úskalí, abychom Vám mohli tyto dary přírody nabídnout."

Nejsme ani výrobci, ani majitelé nějakého pole s bylinami, neuvádíme tedy, že jsou výrobky naše, z toho důvodu je ani neprodáváme ve vlastním balení. Originální obal má své kouzlo a atmosféru původu."

Image

Jsme rádi, že si každý náš zákazník může na obalu přečíst, co za výrobek drží v ruce a odkud pochází. Popravdě, v té dnešní záplavě amerikanismů a všudypřítomné angličtiny je azbuka na obalu nevšední zážitek - nakonec proč ne?

Vždyť Rusko je velká země, plná přírodního bohatství, tak proč to nezkusit?

V době, kdy se na nás valí spousty různých bobulí, prášků, přípravků a reklam v různých formách a všelijakých úpravách, v době, kdy jde zejména o byznys, a peníze z prodeje, jsme se rozhodli, že nic takového dělat nebudeme, že budeme jiní. Všechny námi prodávané produkty jsou originály přímo z Ruské federace, bez jakýchkoli úprav obsahu nebo balení. Jen tak je zaručeno, že produkty budou opravdu v odpovídající 100% kvalitě, bez jakýchkoli nejasných nebo zavádějících informací.

Nabízíme Vám výrobky, kterých není mnoho, ale množství je tu vyváženo kvalitou a čistotou.

Všechny pocházejí z výhradně volně rostoucích a ekologicky čistých rostlin, zpracovaných tím nejlepším a nejšetrnějším způsobem předními ruskými výrobci. K výrobě výluhů se používá výhradně čistá voda z Bajkalského jezera. Spolu s jedinečnou patentovanou technologií a kontrolou kvality ve všech fázích výroby tak vznikají čistě přírodní produkty, které pochopitelně splňují všechny požadavky na bezpečnost a dovoz do EU.

Naším hlavním záměrem je připomenout, že příroda nám nabízí nespočet léčivých rostlin a možností, důležité je najít si cestu a využít těchto darů ve svůj prospěch.

Najděte tedy i Vy svoji cestu k přírodě, harmonii a tělesnému i duševnímu zdraví.

Ještě jednou: „Vítejte u nás!“

Odkazy

Kontakt

Hana Bednaříková
Nad Stráněmi 4675
Zlín 760 05
obchod@travyruska.cz

Facebook